harita servis-basvurusu aksesuar

Lg Buzdolabı Yetkili Servisi

Lg Buzdolabı Yetkili Servisi

Besinlerin değerini koruyan doğal ışık teknolojisi Vita Light ve daha uzun süre tazelik sunan anti bakteriyel kaplama ile müthiş bir teknolojiye sahip cihazlarınız Lg buzdolabı servisi güvencesi ile artık çok daha uzun ömürlü.

Buzdolabınızın bakımından, montajına, arıza, onarım, yedek parça ve aksesuardan her türlü hizmet ihtiyacına kadar size en kaliteli çözümleri sunan Lg buzdolabı servisleri eğitimli kadrosu, geniş araç filosu ve en uygun fiyat aralıkları ile daima yanınızda.

Artık besinlerinizi sanki kendisi için saklıyormuş gibi özen gösteren bir teknolojiye sahipsiniz.  Üstelik ayrı sıcaklık ve nem kontrollerine sahip besinlerinizin vitaminini doğal yollardan koruyan farklı saklama gözleri, göz alıcı tasarım seçenekleri, fonksiyonel iç hacim, anti bakteriyel iç kaplaması ve daha fazlasına.

Bütün bu özellikleri ve şık tasarımlarıyla evinize farklı bir hava katan cihazlarınızın arıza durumlarında, onların dilinden en iyi şekilde anlayan ve yenilikçi fikirleriyle yakından ilgilenen Lg buzdolabı yetkili servisi elemanlarına 0212 427 23 33 numaralı çağrı merkezinden günün her saati ulaşabilirsiniz.

Lg Buzdolabı Özellikleri

Vita Light / Doğal ışık:  Akıllı sebze ve meyve bölmesi doğanın fotosentez yeteneğini kullanarak içindekileri ucuz süre taze tutuyor. LED ışık teknolojisi ise besin değerlerini koruyor.

Green lon Door coolinh / Yeşil iyon Kapı Soğutma: Bu yeni soğutma sistemi, yiyeceklerin bozulmasını önlüyor, istenmeyen kokuları engelliyor içeride filtre edilen havanın iyonize edilmesiyle doğal ve uzun tazelik tüm bölümlere yayılıyor.

Biosilver:  Anti bakteriyel koruyucu kaplamasıyla bakteri küf ve maya oluşumunu önlüyor. Biosilver`in anti mikrobik özelikleri dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları tarafından onaylanıyor.

Kapı içi Buzmatik: Diğer buzdolaplarından farklı olarak buzlukta daha çok yer açmak için kapının içine yerleştirilen dünyanın ilk buz yapıcısı buzmatik, böylece 10% daha fazla geniş hacim sağlıyor. Seviye göstergesiyle içinde kalan buz miktarını kolayca kontrol edebiliyor. Ayrıca çıkarılabilir kovası kolayca temizlenebiliyor.

Lg Buzdolabı Servisi - Soğutucu Bölmesi Yiyecek Saklama Önerileri

  • Lg Buzdolabı ServisiBuzdolabının içinin arka kısmına nemli yiyecekler koymaktan kaçının, soğuk havaya temas edince donabilir. Bunu önlemek için yiyeceğin kapaklı bir kapta muhafaza edilmesi önerilir.
  • Nemli yiyecekleri ( özellikle sebze ve meyveleri ) sebze bölmesinde saklamanız önerilir. Nemli yiyeceği buzdolabı rafında saklamanız gerekirse, buzdolabındaki soğuk hava akımından donmaması için yiyeceği dolabın arka duvarından uzağa yerleştirin.
  • Yiyecekleri buzdolabına koymadan önce temizleyin. Yan yana duran yiyeceklerin bozulmaya neden olmaması için sebzeleri, meyveleri ve paketlenmiş yiyecekleri yıkayın.
  • Yumurtaları depolama rafında depolarken taze olduklarından emin olun ve daha uzun taze kalmaları için her zaman dik olarak durmalarını sağlayın

 

Lg Buzdolabı Yetkili Servisi - Genel Bilgiler

 

Boş Bırakma Süresi

Normal uzunluktaki tatillerde, buzdolabınızı çalışır durumda bırakmak en iyi çözümdür. Daha uzun süre muhafaza etmek için dondurulabilen yiyecekleri dondurucuya koyun. Buzdolabını uzun süre kullanmayacağınız zaman, tüm yiyecekleri çıkarın, güç kablosunu çıkarın, içerisini iyice temizleyin ve koku oluşmasını önlemek için kapakları açık bırakın.

Elektrik Kesintisi

Bir iki saat içinde giderilen elektrik kesintileri genellikle buzdolabınızın sıcaklığını etkilemez. Ancak elektrik kesintisi sırasında buzdolabı kapağını elinizden geldiğince az açmalısınız. Uzun süreli elektrik kesintilerinde, buzlu paketlerinizin üstüne kuru buz parçaları yerleştirin.

Taşınma

Buzdolabının içindeki tüm gevşek parçaları çıkarın veya güvenli bir şekilde sabitleyin. Dengeleme vidalarına zarar vermemek için, vidaları sonuna kadar tabana girecek şekilde sıkın. Cihazın tekrar montajlanması için Lg buzdolabı servisi elemanlarından mutlaka destek alın.

 

LG Yetkili Servisi

lgsolresim


sol2

Buzdolabı Servisi

Topraklama Hakkında

Bir kısa devre durumunda, topraklama elektrik akımı için bir çıkış kablosu sağlayarak elektrik çarpması riskini azaltır. Olası elektrik çarpması durumlarını önlemek için buzdolabının topraklanması gerekir. Topraklı fişin uygun şekilde kullanılmaması elektrik çarpmasına neden olabilir. Topraklama talimatları tam olarak anlaşılmazsa veya cihazın doğru bir şekilde topraklandığından emin değilseniz nitelikli bir elektrikçiye veya Lg buzdolabı servis elemanına danışın.

Yoğunlaşma Önleyici Boru

Buzdolabı kabinin dış yüzeyi bazen, özellikle kurulum sonrası, ısınabilir. Panik yapmayın. Bunun nedeni dış yüzeyde “terlemeyi” önleyen, sıcak yoğunlaşma önleyici borudur.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Lg yetkili servisi, uzman kadrosu, donanımlı servis araçları, orijinal yedek parça ve aksesuar temini, yılların verdiği tecrübesi, güler yüzü hizmeti ile, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, devamı için tıklayınız.

Seo

Seo Fiyatları
Konum  : Anasayfa Buzdolabı

Şikayet ve Öneri

sikayet-ve-onerilerinizŞikayet & önerileriniz müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.

LG Beyaz Eşya Servisi

beyaz-esya-aksesuarlari Bütün LG orjinal aksesuarları size bir telefon kadar yakın. Ücretsiz evinize teslim.

LG Servis

kucukyetkiliservisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Hizmet

7gun24saat-servis İstanbul geneline haftanın tüm günü uzman Yetkili servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

sikayet-oneri