LG YETKİLİ SERVİS MERKEZİ

LG TV YETKİLİ SERVİS

OLED TV SERVİSİ-NANO TV SERVİSİ-UHD 4K TV SERVİSİ HİZMETLER VERMEKTEYİZ

LG YETKİLİ SERVİS

LG FIRIN YETKİLİ SERVİSİ hizmeti vermekteyiz. Sizler de Lg ürününüz için en doğru yetkili servis için bizi arayabilirsiniz. Uzun yıllardır Lg yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Lg ürünlerinin servisleri kolay değildir mutlaka işinde uzman servis tarafından yapılması gerekmektedir. Lg Yetkili Servis olarak verdiğimiz servis hizmetleri garanti kapsamındadır.

Lg yetkili servis olarak kullandığımız parçalar orjinaldir. Ayrıca kullandığımız yedek parçalar garanti kapsamındadır. İstanbul ve Tüm Türkiye’ye servis imkanımız vardır. Tüm Lg ürünleriniz için yetkili servis olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Lg yetkili servis olarak öncelikle ücretsiz arıza tespit hizmetimiz vardır. Lg ürünlerinizin arızalarının tespitinden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Lg Yetkili servis olarak en uygun servis hizmeti vermekteyiz. Lg yetkili servis verdiğimiz hizmetler uygun fiyat kapsamındadır.

Lg yetkili servis olarak 7/24 çalışıyoruz. Haftanın ve günün herhangi bir saatinde Lg ürünleriniz için servis hizmeti alabilirsiniz tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Lg ürünleri için profesyonel servis hizmeti almazsanız Lg cihazlarınız daha çabuk bozulabilir ve arıza çokarabilir. Bizlerin verdiği servis garanti kapsamındadır. Lg ürünleri için verdiğimiz servis sonrası yedek parça ve hizmet tamir garantisi vermekteyiz.

BİZİMLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Bizimle Çalışmanın Avantajlarından Yararlanabilirsiniz

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

LG YETKİLİ SERVİS olarak ürünlerinizin arızalarını ücretsiz arıza tespit hizmetimiz kapsamında arıza tespitinden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

GARANTİLİ SERVİS

LG YETİKİLİ SERVİS olarak, yaptığımız servis ve tamir, bakım hizmetleri servisimizin garantisi kapsamındadır. Lg ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UZMAN PERSONEL

LG YETKİLİ SERVİS olarak alanında uzman servis elemanlarımız Lg ürünlerinizin servisini hızlı ve profesyonel şekilde yapmaktadırlar.

7/24 SERVİS

LG YETİKİLİ SERVİS olarak 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. İstediğiniz zaman bizi arayabilir servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

LG YETKİLİ SERVİS ERKEZİ

Lg ürünlerinizin yetkili servis hizmetlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz

LG ÜRÜNLERİ YETİKİLİ SERVİSİ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ